OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 €

Sviečky z raja

 

Sme presvedčení, že je to Dar z nebies, ak manželia majú rovnaké duchovné záujmy a vedia si predstaviť ich uplatnenie aj v spoločnej pozemskej práci. Na týchto základoch vznikla aj obchodná prevádzka a e-shop Sviečky z raja.

Už dlhšiu dobu a akosi prirodzene máme osobitý vzťah k Anjelskym sviečkam a tak aj pri úvahách o našich pracovných aktivitách, na ktoré sme sa chceli v našom živote zamerať, sme sa orientovali týmto smerom. Stalo sa „vyslovene náhodou“ ( v úvodzovkách preto, lebo náhody neexistujú), že sme objavili web Svíčky z Ráje a na ňom sviečky, ktoré nás očarili. Naozaj boli z Ráje – pôvodne obce, dnes mestskej časti Karvinej, Karviná – Ráj.

V tej chvíli sme vedeli, že to, čím sa budeme zaoberať, budú Sviečky z raja. Nielen z Raja – mestskej časti, ale z raja, miesta lásky a duchovného naplnenia. Áno, chceme Vám ponúknuť viac ako len tovar a aj to, čo sa bude na prvý pohľad javiť len ako tovar, bude mať v sebe a veríme, že aj pre Vás, omnoho väčší význam a zmysel. My sami, napriek tomu, že hovoríme o obchodnej prevádzke a e-shope, nehovoríme v tejto súvislosti o podnikaní ako činnosti za účelom dosahovania zisku, lebo to v našom prípade nie je dôvod, pre ktorý sme sa po tejto ceste vydali. Túto cestu považujeme za súčasť nášho poslania. Dúfame, že tak to budete cítiť aj Vy pri komunikácii s nami a užívaní našich služieb a produktov. Želáme si, aby ste si čímkoľvek, čo sa dostane od nás k Vám, doniesli k sebe aj kúsok lásky a duchovného naplnenia, akoby ste si to doniesli zo skutočného raja.

 

S láskou

 

Ľubka & Patrik Árendášovci