OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 €

O LIEČIVÝCH SVIEČKACH 

 

Zapálením sviečky kontaktujeme veľmi staré pole na tejto planéte, ktoré môže pomôcť uvoľniť sa a dosiahnuť pocitu pokory a oddanosti.

Vo všetkých kultúrach na tejto zemi predstavuje plameň a horiace svetlo obrátenie  k najvyšším silám.

Keď zapaľujeme plameň, prebúdza sa v nás vnútorná zbožnosť, ktorá môže človeka veľmi rýchle, ba okamžite naplniť pocitom vnímané energie , ktorá aktivuje pravú pokoru a vieru a prosí o pomoc vyššie sily.

Prirodzene to závisí i na tom, čo pre nás osobne zapálenie plamienka sviečky znamená. Pokiaľ samo od seba také pocity nevyvoláva, nebude nič ani priťahovať.

Ateista môže zapáliť tisíce sviečok a nič sa nestane. Žiarivé entity, ktoré človeka obklopujú, sa síce vždy snažia sprostredkovať mu hlboké pravdy, avšak brány môže otvoriť jedine ľudská túžba..

 

                         

 

 

Sviečky ktoré Vám ponúkame cez našu firmu „Sviečky z raja,, pochádzajú z českej výroby od firmy "Svíčky z Ráje", ktorá sa na výrobu sviečok špecializuje.

 Tieto špeciálne sviečky jemne pôsobia na vyladenie harmónie vlastnej telesnej energie. Môžu byť vhodným krásnym darčekom pre Vás či vašich blízkych na liečenie ich určitého problému, k sviatku, ku spríjemneniu domácej atmosféry, či len tak pre radosť a potešenie. Tieto sviečky  pomáhajú a slúžia k meditáciám, terapiám, rituálom, očiste priestorov a aury, k harmonizácii čakier či k liečeniu a rôznym rituálom a privolávaniu anjelov a svetelných bytostí.

Do sviečok je pri výrobe špeciálne vkladaná liečivá energia a zámer, ktoré sa potom pri zapálení plameňa  sviečky aktivujú, uvoľňujú a posilňujú v živote, tieto potom môžu pôsobiť na každého vnímavého jedinca, ktorý je so sviečkou v kontakte. Sviečky s nami komunikujú rôznymi spôsobmi  napr. svietiť vysokým či nízkym plameňom, dymiť, tiecť, praskať a pukať , mihotať až tancovať alebo náhle samé zhasnúť, (je množstvo komunikácií) tieto procesy sú  terapeutické a pre všetky tieto sviečky  prirodzené a sú spôsobené očistnými  reakciami. Nenechávajte teda sviečky horieť bez dozoru a umiestňujte ich vždy mimo dosah horľavých predmetov.

U sviečok môžeme vnímať až štyri druhy energií. Pôsobí tu vplyv farby, znaky a obrazce na sviečkach , samotný plameň sviečky, ktorý rozpúšťa, vyťahuje a uvoľňuje blokády a negatívne energie. Naviac môžeme vnímať pri zapálení sviečky posolstvá niektorých zo svetelných sprievodcov, bytostí, nanebovzatých a anjelov. K dostatočnému terapeutickému (liečebnému) účinku postačí cca 30-60 minút horenia sviečky. 

Farbu sviečky vyberajte vždy pocitovo, nechajte sa viesť vlastnou intuíciou, aká farba je pre Vás práve prospešná. Napíšte nám, pokiaľ potrebujete poradiť s výberom produktov z E-shop ponuky pre seba či niekoho blízkeho!

Sviečky balíme väčšinou do celofánu alebo do darčekových krabičiek (aby bolo zabránené čo najviac priameho dotyku iného človeka so sviečkou). Súčasťou je príbalový leták či popis, ako sviečky správne používať. Niektoré sady sviečok ponúkame tiež v peknej darčekovej kazete s okienkom. Všetky naše sviečky sú opatrené samolepkami s logami firiem (českej aj slovenskej) a povinnými bezpečnostnými ikonami.  Fotografie sviečok na našich stránkach môžu byť ilustratívne! Čas od času sa mení prevedenie sviečok tak, aby lepšie odpovedalo súčasným energiám. 

V našom E-SHOPE si môžete vybrať z niekoľkých vzorov a typov sviečok vyrobených z kvalitného parafínu a kryštalického vosku, bez umelej parfumácie a nežiadúcich vedľajších účinkov. Ponúkame množstvo typov a druhov čakrových sviečok (sád), sviečky z kryštalického vosku s energetickým zámerom, anjelské a archanjelske sviečky s posolstvami Bytostí Svetla, Astrosviečky zo znakmi zvieratníka, darčekové sady ,Špeciálne edície , darčekové sviečky, Telové, ušné, očistné sviece,sviečky určené pre ženu, a ďalšie sviečky. 

Postupne chystáme ďalšie typy sviečok, inšpirácia prichádza skrze intuíciu a vesmírne dary. Snažíme sa o to, aby výrobky prechádzali neustálym vývojom a skvalitnením, a slúžili rovnako dobre a na vyšší účel nielen Vám klientom, ale aj nám. 

V ponuke E-SHOPU okrem sviečok nájdete aj iné harmonizačné produkty, ktoré sa vzájomne doplňujú - Ušné a telové sviece Spirit, kvalitnú relaxačnú, meditačnú a liečivú hudbu na CD, vonné tyčinky, kúpeľové soli, aromaterapeutické prípravky, čaje, liečivé kamene a iné... a pripravujeme ďalší sortiment.

 

Príjemné chvíle so sviečkami a sviecami praje firma „Sviečky z raja,,.