OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Doprava a platba

 

Doprava sa uskutočňuje prostredníctvom:

    1. Slovenskej pošty alebo
    2. Zásielkovej služby (kuriérom) alebo
    3. Výdajného miesta Zásielkovňa.sk (výdajné miesto je potrebné uviesť do poznámky objednávky alebo adresy doručenia podľa aktuálneho zoznamu na web adrese: https://www.zasielkovna.sk/pobocky).

  Platba sa uskutočňuje dobierkou.

 

Cena dopravy a platby je :

  1. Pri objednávke do 100 EUR je cena dopravy a platby spolu 7 EUR pri doprave zásielkovou službou (kuriérom) , 4 EUR pri doprave Slovenskou poštou a 3 EUR pri doprave prostredníctvom Výdajného miesta Zásielkovňa.sk.
  2. Pri objednávke nad 100 EUR je doprava a platba dobierkou zdarma.

Osobitnou možnosťou je prevzatie objednávky v e-shope osobne v kamennej predajni v Seredi, kde sa platba uskutočňuje v hotovosti. Balné a doprava sa v tomto prípade neúčtujú, nakoľko sa nerealizujú. Objednávku je potrebné prevziať v kamennej predajni počas otváracích hodín v odbernej lehote do 3 pracovných dní nasledujúcich po dni objednávky vrátane soboty alebo si dohodnúť prevzatie telefonicky, emailom alebo sms. Po uplynutí odbernej lehoty sa objednávka automaticky stornuje.